Ithaa Undersea Restaurant na Rangali Island na Malediwach – restauracja pod powierzchnią oceanu

Ithaa Undersea Restaurant na Rangali Island na Malediwach – restauracja pod powierzchnią oceanu

Ithaa Undersea Restaurant na wyspie Rangali Island na Malediwach to pierwsza restauracja na świecie umieszczona całkowicie pod wodą.

Takie rozwiązanie pozwala na rozkoszowanie się pysznymi daniami, wykonanymi przez najlepszych szefów kuchni oraz obserwowanie życia dzikiej natury w jej naturalnym środowisku. Oczywiście to dopiero początek wielu atrakcji oferowanych przez tą niezwykłą restaurację.

Restauracja Ithaa Undersea Restaurant – piękno natury i sztuka kulinarna

Ithaa Undersea Restaurant to pozornie zwykła restauracja – stoliki, kelnerzy oraz bogate menu, pełne najlepszych potraw. Prawdopodobnie nie byłoby w tym miejscu nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że cały budynek położony jest w głębinach oceanu, a klienci podczas posiłku mogą na własne oczy obserwować życie morskich stworzeń.

Sama restauracja dzięki kształcie półkola sprawia wrażenie umieszczonej na samym dnie oceanu, szczególnie, że smakosze wręcz otoczeni są morską fauną i florą. Morska sala może być wynajmowana na różnego rodzaju przyjęcia i eventy, takie jak wesele czy urodziny, aby móc świętować w unikalnym stylu.

Warto zaznaczyć, że Ithaa Undersea na Malediwach, to jedna z 3 najdroższych restauracji świata.

Ithaa Undersea Restaurant  – niezwykła kuchnia pod powierzchnią oceanu

Jednak Ithaa Undersea Restaurant to nie tylko interesujące przeżycie dla fanów morskich stworzeń, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów, nawet najbardziej wymagających smakoszy. Restauracji w swoim menu zawiera zarówno lunche jak i kolacje wraz z najlepszymi winami. Ponadto Ithaa Undersea Restaurant oferuje śniadaniowe koktajle podawane w godzinach porannych.